Polski English French German Russian

Myjnie kół i podwozi

Myjnia kół i podwozi Herkules

Myjnie kół i podwozi serii Herkules

Oferowane myjnie do kół i podwozi są efektem m. in. 19-to letniego doświadczenia w branży. Zaprojektowaliśmy je z przeznaczeniem do pracy w najcięższych warunkach tak, aby były trwałe, niezawodne i jak najprostsze w obsłudze. Używamy materiałów i podzespołów jedynie renomowanych firm a będąc twórcami zarówno koncepcji jak i producentami jesteśmy gotowi na modyfikacje zgłaszane przez naszych klientów.

Myjnia kół i podwozi Herakles HR01S - rolkowa

Myjnia kół i podwozi Herakles HR01S - rolkowa

Myjnia do mycia kół HERAKLES jest szczególnie przydatna do mycia układu jezdnego oraz dezynfekcji kół, podwozi i dolnej części burt pojazdów opuszczających np. wysypiska śmieci, fermy drobiu, wyrobiska w kamieniołomach, kopalniach, cementownie, itp. Szczególnie zalecane do zastosowania przy zanieczyszczeniach gliną (np. wyrobiska cegielni).

Myjnia kół i podwozi Herakles HR01L - rolkowo-platformowa

Myjnia kół i podwozi Herakles HR01L - rolkowo-platformowa

Urządzenie do mycia kół HERAKLES HR01L jest szczególnie przydatne do mycia układu jezdnego oraz dezynfekcji kół, podwozi i dolnej części burt pojazdów opuszczających np. wysypiska śmieci, fermy drobiu, wyrobiska w kamieniołomach, kopalniach, cementownie, itp.

Szczególnie zalecane do zastosowania przy zanieczyszczeniach gliną (np. wyrobiska cegielni).