Polski English French German Russian

Targi TRANSEXPO 2013 - podziękowania

27 Wrzesień, 2013 - 13:02 -- admin
Targi TRANSEXPO

W tegorocznej, XI edycji kieleckich Targów TRANSEXPO 2013 wzięły udział najważniejsze firmy branży transportu publicznego. Jednakże wśród producentów i dostawców myjni firma SULTOF była jedynym przedstawicielem prezentującym swą szeroką ofertę. Wygląda na to, że nadszedł moment, w którym firmy, stale obecne na tej uznanej, międzynarodowej imprezie obawiają się konkurować z polskimi urządzeniami. W sumie nic dziwnego. Oferujemy urządzenia najwyższej jakości.

Myjnia TYTAN z konstrukcją ze stali nierdzewnej jest zdecydowanie najbardziej pożądanym profesjonalnym urządzeniem do mycia pojazdów ciężarowych i autobusów. Kolejne bardziej wyspecjalizowane wersje - urządzenia TYTAN TANDEM i TYTAN WIDE doskonale sprawdzają się w trudnych warunkach. Tam gdzie szybkość i dokładność mycia jest priorytetem - myjnie SULTOF są niezawodne. Pojazdy nowej generacji wymagają znacznej elastyczności w dopasowaniu parametrów urządzeń. Właśnie to oferujemy inwestorom modernizującym zaplecze techniczne. W pełni rozumiemy jak istotna jest sprawna obsługa nowoczesnego transportu.

W naszej ekspozycji istotne miejsce zajęły też myjnie KUBE i PROGRESS.

Ciekawe rozwiązania i konkurencyjna cena to znaczące atuty urządzeń z nowej linii
HEAVYWASH produkcji firmy ISTOBAL. Liczne spotkania z naszymi dotychczasowymi partnerami i nowymi klientami z pewnością zaowocują kolejnymi inwestycjami poszerzając naszą imponującą listę realizacji zarówno w kraju, jak i za granicą.