Polski English French German Russian

Podsumowanie roku 2016

17 Listopad, 2017 - 16:21 -- admin
Myjnia kół i podwozi

Koniec roku 2016 przyniósł nam bardzo dużo pracy i zaowocowały otwarciem wielu myjni ku uciesze naszych Klientów i naszej. Prezentujemy najciekawsze realizacje.

 

Myjnia bezdotykowa ŚwieradówŚwieradów-Zdrój
W Świeradowie pod koniec marca 2016 r. oddaliśmy do dyspozycji klientów 2-stanowiskową, kontenerową myjnię samoobsługową. Myjnia usytuowana jest przy markecie "Biedronka".
Myjnia oferuje 6 programów. Poza czterema programami standardowymi programami dodatkowo: mycie pianą aktywną z możliwością użycia szczotki i wstępny oprysk chemiczny.
Uzupełnieniem jest wyposażenie stanowisk w uchwyty do dywaników samochodowych oraz dwustanowi-skowy odkurzacz SULTOF DUO.
Nietypowe dla myjni Istobal zadaszenie, SULTOF wykonał specjalnie na życzenie klienta, dostosowując wygląd myjni do otaczającej zabudowy.

Myjnia bezdotykowa PszczynaPszczyna Wola
W tym samym czasie, kiedy jedna ekipa instalacyjna firmy SULTOF, oddawała do użytku myjnię w Świeradowie, inna kończyła szkolenia i przekazanie następnej, myjni w miejscowości Pszczyna Wola.
Myjnia w Pszczynie to 3-stanowiskowa, samoobsługowa, bezdotykowa, myjnia kontenerowa. Obiekt wyposażony w technologię z 4 programami zasadniczymi oraz stanowisko do odkurzania pojazdów.

Myjnia bezdotykowa GorliceGorlice
W Gorlicach wyposażyliśmy 2 stanowiska myjni samoobsługowej w technologię mycia bezdotykowego. Oferta myjni to: mycie zasadnicze zmiękczoną, gorącą wodą, płukanie, woskowanie oraz nabłyszczanie z użyciem wody zdemineralizowanej.

Myjnia autobusowa WarszawaWarszawa
Zajezdnię autobusową firmy Mobilis, zlokalizowaną w Warszawie, w dzielnicy Ursus, wyposażyliśmy w nowoczesną myjnię przejazdową. Jest nią, stacjonarna, 4-szczotkowa myjnia ISTOBAL model 4PL1100. Inwestycja była kontynuacją gruntownej modernizacji obiektu. W związku z powiększeniem taboru, na terenie zajezdni znajdują się obecnie dwie myjnie autobusowe. W trosce o środowisko urządzenia działają w zamkniętym obiegu wody. Biorąc pod uwagę duże gabaryty i ilość mytych pojazdów, daje to wymierne oszczędności.

Myjnia bezdotykowa Krosno OdrzańskieKrosno Odrzańskie
W Krośnie Odrzańskim, pojedyncze stanowisko mycia bezdotykowego wyposażone w kompaktową myjnię ISTOBAL, model Basic 4CA1500. Technologia umieszczona w szafie, wykonanej ze stali nierdzewnej, daje możliwość korzystania z 5 programów. W tym również: konserwacja polimerem i nabłyszczanie. Dla tzw. trudnych zanieczyszczeń- opcja piany aktywnej z użyciem szczotki.
Obiekt wyposażono w stanowisko odkurzania i pompowania kół. Zarówno odkurzacz MONO, jak i kompresor DIGITAL to sztandarowe urządzenia produkcji naszej firmy SULTOF.

Myjnia bezdotykowa Dąbrowa TarnowskaMyjnia bezdotykowa Dąbrowa TarnowskaDąbrowa Tarnowska
Dwustanowiskowa, myjnia bezdotykowa w Dąbrowie Tarnowskiej, to już szósta z kolei realizacja SULTOF dla firmy TANKPOL. Naszą współpracę zapoczątkowała w 2002r instalacja myjni ciężarowej w Widełce. Kolejne realizacje dotyczyły myjni bezdotykowych ISTOBAL Inwestycja w Dąbrowie to kontenerowa, samoobsługowa myjnia AVANT produkcji ISTOBAL.
Eleganckie ramy z uchwytami do dywaników, wykonane w całości ze stali nierdzewnej, podnoszą wartość estetyczną stanowisk mycia.
Na terenie myjni można również wyczyścić wnętrze pojazdów, korzystając z odkurzacza samoobsługowego MONO, oczywiście produkcji naszej firmy.

Mycie podwozia PolicePolice
W Policach, na specjalne życzenie klienta zainstalowaliśmy „autonomiczny system mycia podwozia”. Mycie podwozia pojazdów jest realizowane przy pomocy dysz wysokociśnieniowych. Uruchamiane automatycznie przez zainstalowane w posadzce czujniki. Projekt indywidualny, uwzględniający specyficzne wymagania inwestora. Na stanowisku mycia możliwy jest ruch dwukierunkowy, dopuszczający wycofanie pojazdu.

Myjnia automatyczna SosnowiecSosnowiec

Naszą 300-ną myjnię automatyczną uruchomiliśmy w Sosnowcu, w Salonie Mercedesa.
Jest nią portalowa myjnia Istobal, dla samochodów osobowych i dostawczych, model M’NEX 22.
Wśród licznych funkcji myjni, na uwagę zasługuje mycie ciśnieniowe boków i góry pojazdów, ze skanowaniem. Dwa zespoły dysz instalowane na kolumnach bocznych myjni oraz dwa zespoły umieszczone na suszarce poziomej. Myjnia działa w obiegu zamkniętym wody z biologicznym oczyszczaniem ścieków, w oparciu o bakterie tlenowe i napowietrzanie.

Myjnia kół i podwozi PołowcePołowce
Przekazaliśmy do użytku myjnię HERKULES. To przedstawiciel grupy naszych produktów do czyszczenia kół i podwozi dużych pojazdów. W Połowcach ta przejazdowa myjnia ciśnieniowa stanowi element zabezpieczenia obsługi ruchu granicznego. Służy do dezynfekcji kół i podwozi samochodów wjeżdżających na przejście graniczne. Sprawnie funkcjonujące urządzenie w znaczący sposób przyczynia się do utrzymania płynność ruchu, zwiększenia przepustowości i bezpieczeństwa przejścia granicznego.

Myjnia automatyczna Dąbrowa TarnowskaDąbrowa Tarnowska

Kolejna myjnia portalowa M’NEX2. Tym razem w Dąbrowie Tarnowskiej. Inwestor zadbał nie tylko o atrakcyjny wygląd urządzenia, ale i o jego bogate wyposażenie.
Dzięki temu myjnia przyciąga grą świateł, migających wokół elementów graficznych, a kierowcy mają do wyboru wiele ciekawych opcji. Prócz mycia szczotkami dostępne jest myciem ciśnieniowe boków i góry pojazdu, w konfiguracji: dwa zespoły dysz instalowanych na kolumnach bocznych myjni oraz dwa zespoły ruchomych dysz instalowane w górnej części kolumn.
Myjnia oferuje również opcję wosku nabłyszczającego – HIGH SHINE WAX podawanego w formie piany.

Myjnia automatyczna Łódź Myjnia automatyczna ŁódźŁódź
Do listy koncernów, wyposażających swoje stacje w myjnie we współpracy z SULTOF, dołączył kolejny przedstawiciel branży paliwowej. AMIC – to nowy brend, znanych, licznych na naszych drogach stacji paliw-LUKOIL. W Łodzi, na stacji przy ul. Przybyszewskiego ku zadowoleniu klientów, funkcjonuje nowoczesna myjnia bramowa M’NEX 22. Oferta myjni zadowoli najbardziej wybrednych klientów, którzy nie tolerują najmniejszych zarysowań na samochodowym lakierze. Miękkie; gąbkowe szczotki LINK FOAM; mycie ciśnieniowe boków i góry, w tym możliwość ciśnieniowego mycia kół i dolnych partii pojazdu, a także spieniony wosk nabłyszczający. Do tego mycie podwozia. To wszystko proponuje, wesoła, czerwona myjnia – z okrągłymi światełkami, wskazującymi kolejne etapy mycia. Nie zapomniano o ochronie środowiska – myjnia działa w zamkniętym obiegu wody z urządzeniem BIOCLEAN.

Myjnia automatyczna WąbrzeźnoWąbrzeźno
Jak widać, inwestorzy doceniają doświadczenie naszej firmy. Następną myjnię portalową oddaliśmy do dyspozycji kierowców w Wąbrzeźnie. W swojej ofercie SULTOF ma również inne myjnie portalowe dla samochodów osobowych, ale jak widać, model myjni M’NEX 22 cieszy się największym powodzeniem. Myjnia ze szczotkami gąbkowymi, z pełnym myciem ciśnieniowym, również myciem kół oraz spienionym woskiem polerującym.