Polski English French German Russian

Urządzenia samoobsługowe

Odkurzacz dwustanowiskowy DOU

Odkurzacz dwustanowiskowy DUO

Odkurzacze dwustanowiskowe - typ DUO najczęściej są wyposażeniem stanowisk odkurzania w centrach czyszczenia pojazdów, myjniach automatycznych, myjniach bezdotykowych, oraz dużych stacjach paliw.

Odkurzacz jednostanowiskowy MONO

Odkurzacz jednostanowiskowy MONO

Właściciele małych i średnich stacji paliw potrzebują najczęściej odkurzaczy stacjonarnych jednostanowiskowych – typ MONO.

W zależności od ilości potencjalnych klientów będą wybierać odkurzacze jedno lub trójfazowe.

Odkurzacz 3-fazowy wyposażony jest w silnik bezszczotkowy rekomendowany do intensywnej pracy urządzenia.

Dystrybutor powietrza DIGITAL

Dystrybutor powietrza DIGITAL

Dystrybutor powietrza DIGITAL ze sprężarką, samoobsługowy, stacjonarny oferujemy w trzech wersjach. Cechą wspólną wszystkich kompresorów powietrza DIGITAL jest wyposażenie ich w manometr cyfrowy z preselekcją, gdzie odczyt jest widoczny na wyświetlaczu ciekłokrystalicznym.

Kompresor Analog

Dystrybutor powietrza ANALOG

Dystrybutor powietrza ANALOG ze sprężarką, samoobsługowy, stacjonarny oferujemy w trzech wersjach. Urządzenia wyposażone są w tradycyjne manometry zegarowe.

Produkowane przez nas kompresory powietrza stanowią głównie wyposażenie stacji paliw i myjni bezdotykowych jak również w bazach samochodowych.

Odkurzacz piorący

Urządzenie do czyszczenia tapicerki

Urządzenie do czyszczenia tapicerki jest przeznaczone do samoobsługowego prania tapicerowanych elementów wnętrza samochodu.

Profesjonalne pranie tapicerki wcześniej było możliwe tylko w myjniach ręcznych. Wiązało się z wysokim kosztem i długim czasem oczekiwania.

Suszarka stacjonarna

Suszarka stacjonarna

Suszarka samoobsługowa jest jednym z urządzeń stanowiących dodatkowe wyposażenie myjni bezdotykowych.

Suszarka samoobsługowa stacjonarna instalowana jest na osobnym stanowisku, dzięki czemu osoba korzystający z suszarki nie zajmuje stanowiska mycia potrzebnego następnemu klientowi myjni.

Trzepak do dywaników

Trzepak do dywaników

Uzupełnieniem zestawu odkurzaczy jest trzepak do dywaników samochodowych.

Trzepaki z naszej oferty swym wyglądem idealnie pasują do instalowanych obok odkurzaczy samoobsługowych i dystrybutorów powietrza.

Trzepaczki są bardzo stabilne, wyposażone w szufladę, w której zbierają się nieczystości.

Uchwyt do dywaników

Uchwyt do dywaników

Uchwyt na wycieraczkę samochodową to bardzo istotny element każdego stanowiska mycia pojazdów na myjniach bezdotykowych samoobsługowych lub myjniach ręcznych.

Zaprojektowany w formie klipsa jest przeznaczony do montowania na wszystkich myjniach gdzie do czyszczenia wykorzystuje się silny strumień wody.