Polski English French German Russian

Targi TRANSEXPO 2012 kolejnym sukcesem naszej firmy.

9 Listopad, 2012 - 08:46 -- admin
Stoisko Sultof

Chcieliśmy podziękować wszystkim, którzy odwiedzili stoisko firmy SULTOF na XI Międzynarodowych Targach Transportu Zbiorowego TRANSEXPO 2012.

Od 8 lat Sultof jest uczestnikiem tej, jednej z największych imprez w Europie Środkowo-Wschodniej stanowiącej doskonałą okazję do poznania nowych partnerów, spotkania z znanymi nam już firmami i jednocześnie zaprezentowania stale wzbogacanej oferty.

W bieżącym roku targi zgromadziły w Kielcach, ponad 140 firm związanych z rynkiem pojazdów specjalistycznych. Miło było gościć zarówno zwiedzających, Jak i wielu spośród targowych wystawców

Cieszy nas ogromnie, tak duże zainteresowanie produktami oferowanymi przez Sultof.

Po raz kolejny największą popularnością cieszyła się myjnia TYTAN przeznaczona do mycia samochodów ciężarowych i autobusów. Linię myjni TYTAN z konstrukcją ze stali nierdzewnej, oraz wyposażeniem o podwyższonej wytrzymałości wzbogaciliśmy o myjnie specjalnego przeznaczenia TYTAN TANDEM i TYTAN WIDE. Uwagę wystawców i zwiedzających przyciągała szczególnie myjnia TYTAN TANDEM adresowana do właścicieli flot autobusów i autokarów. Sultof będący producentem wszystkich myjni TYTAN, na targach zaprezentował również pełną ofertę innych urządzeń własnej produkcji jak obiegi zamknięte wody serii BIOCLEAN, a także myjnie HERKULES i HERAKLES. Obie myjnie są stosowane do czyszczenia kół i podwozi pojazdów wyjeżdżających na drogi publiczne ze składowisk śmieci, placów budów, kopalni, cementowni, etc. Na stoisku nasi doradcy udzielali porad technicznych i biznesowych. Można było zasięgnąć informacji na temat środków chemicznych oferowanych przez SULTOF, stosowanych na myjniach i zapoznać się z szeroką ofertą myjni Istobal. Nasza firma będąc przedstawicielem Istobala - jednego z wiodących producentów myjni przygotowała dla uczestników targów TRANSEXPO 2012 liczne materiały promocyjno-informacyjne dotyczące wielu myjni automatycznych i bezdotykowych samoobsługowych do samochodów osobowych i ciężarowych. Zainteresowaniem cieszyły się nowe, automatyczne myjnie do samochodów ciężarowych z serii HEAVYWASH model KUBE i PROGRESS. Nasz udział w targach uważamy za satysfakcjonujący. Mamy nadzieję, że kontakty nawiązane z nowymi i znanymi z wcześniejszych spotkań kontrahentami wkrótce zaowocują podpisaniem kontraktów.