Polski English French German Russian

Targi Stacja Paliw 2015 - podziękowania

3 Lipiec, 2015 - 11:03 -- admin
Targi Stacja Paliw 2015

W maju firma SULTOF była uczestnikiem Targów Stacja Paliw.
Tegoroczna edycja międzynarodowej wystawy branży paliwowej zakończyła się dla nas zdecydowanym sukcesem.

Pragniemy gorąco podziękować wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko.

Było nam niezmiernie miło gościć wszystkich nowych, jak i naszych dotychczasowych Klientów.

W ciągu trzech dni usłyszeliśmy wiele miłych słów i komentarzy dotyczących prezentowanych urządzeń. Szczególnym uznaniem cieszyły się nowe rozwiązania zaprezentowane w pokazanej po raz pierwszy, właśnie na targach - samoobsługowej myjni bezdotykowej AVANT. Uznanie wzbudził również awangardowy wygląd portalowej myjni M’START. Producentem obu urządzeń jest ISTOBAL - niekwestionowany lider branży myjniowej na świecie.

Ciekawostką był oferowany nowy sposób aplikacji i optymalizacji wykorzystania środków myjących do myjni – produkty linii eSenS.

Bardzo dużym zainteresowanie cieszyły się jak co roku nasze dodatkowe urządzenia samoobsługowe: odkurzacze linii SMART, kompresory, suszarka, czy urządzenie do prania tapicerki i dywaników. Nawet konkurencja doceniła elegancki wygląd, wysoką jakoś wykonania, oraz skuteczność działania urządzeń firmy SULTOF.

Będąc producentem oferowanych odkurzaczy itp. stale testujemy nowe materiały i wprowadzamy udoskonalenia ułatwiające obsługę i ich działanie.

Miło nam widzieć, że Klienci doceniają nasze starania. Wszystkie urządzenia z ekspozycji targowej natychmiast znalazły nabywców, a lista zamówień co dzień jest uzupełniana o kolejne pozycje.

Z satysfakcją patrzymy też na ilość kontraktów na sprzedaż myjni, podpisanych w ciągu zaledwie kilku potargowych tygodni. Tym bardziej, że cześć z tych inwestycji będzie realizowana u Klientów, których poznaliśmy właśnie na targach. Jak widać rozmowy były bardzo owocne. Obserwujemy, że z roku na rok Inwestorzy goszczący na stoisku są coraz bardziej świadomi swoich potrzeb. Mają sprecyzowane oczekiwania w odniesieniu do poszukiwanych myjni. Z tym większym zadowoleniem zaspakajamy ich wymagania.

Podsumowując – Targi Stacja Paliw 2015 zaliczamy do bardzo udanych.