Polski English French German Russian

Rok 2017 cz.2

26 luty, 2018 - 16:19 -- admin
Myjnia bezdotykowa

W drugiej połowie roku 2017 oddaliśmy wiele myjni ku zadowoleniu naszych Klientów i naszej. Prezentujemy najciekawsze realizacje.

 

Myjnia bezdotykowa GromnikGromnik
3-stanowiskowa samoobsługowa myjnia bezdotykowa wyposażona w zewnętrzne stanowisko do mycia pojazdów ponadgabarytowych. Myjnia oferuje pakiet programów zasadniczych, uzupełniony programem mycia chemicznego i mycia pianą aktywną przy użyciu szczotki.
Właściciel zadbał o elegancki wygląd obiektu. Staranie o estetykę i wygodę klientów widać w każdym szczególe. Nawet stojaki z uchwytami do dywaników, wykonane ze stali szlachetnej przyciągają wzrok i potęgują pozytywne wrażenie.
Dopełnieniem jest funkcjonalne stanowisko do czyszczenia wnętrz samochodów.
Zadbany i doskonale wyposażony obiekt jest często odwiedzany przez mieszkańców Gromnika i okolicznych miejscowości.

Myjnia bezdotykowa SuwałkiSuwałki
Okręgową stację kontroli pojazdów w Suwałkach wyposażyliśmy w 3-stanowiskową myjnię bezdotykową. Dwa samoobsługowe stanowiska znajdują się w budynku, natomiast trzecie, przystosowane do mycia wysokich pojazdów na zewnątrz.
Wszystkie urządzenia myjni zostały ulokowane w pomieszczeniu technicznym, wewnątrz obiektu.
Poza pakietem programów standardowych dostępne są również specjale, do usuwania „trudnych” zanieczyszczeń: wstępny oprysk chemiczny, mycie szczotką i pianą aktywną, a także oprysk felg.
Staranne wyczyszczenie wnętrza umożliwiają: odkurzacz oraz trzepak i uchwyty do dywaników, wszystkie elementy wykonane ze stali nierdzewnej.

Myjnia bezdotykowa Dąbrowa TarnowskaDąbrowa Tarnowska
Automatyczna, czy bezdotykowa? W Dąbrowie Tarnowskiej, przy ul. Sucharskiego, każdy umyje samochód tak jak lubi. W sierpniu zakończyliśmy prace przy 3-stanowiskowej, myjni ciśnieniowej. A zaledwie rok wcześniej w tej samej lokalizacji oddaliśmy do użytku myjnię automatyczną M'NEX 22. Producentem obu myjni jest firma Istobal. Myjnia bezdotykowa poza standardem oferuje mycie pianą aktywną z wykorzystaniem szczotki, woskowanie i nabłyszczanie z wodą demineralizowaną. A na zanieczyszczenia wyjątkowo trudne do usunięcia-wstępny oprysk chemiczny. Nie zbrakło też urządzeń do wyczyszczenia kokpitu, z odkurzaczem SULTOF MONO na czele.

Myjnia bezdotykowa KrzeszowiceKrzeszowice
4-stanowiskowa myjnia bezdotykowa z szerokim kontenerem to obiekt, przyciągający wzrok bardzo ładną zabudową. W ofercie 5 programów mycia, w tym piana aktywna i szczotka oraz stanowisko do mycia wysokich pojazdów. Na uwagę zasługuje fakt, że inwestor uwzględnił potrzeby właścicieli jednośladów. Na stanowiskach zainstalowane są specjalne uchwyty utrzymujące rowery w pozycji ułatwiającej mycie, a dla motocykli podstawy, które umożliwiają ustawienie motoru wygodnie, na środku stanowiska.
Dodatkowo funkcjonalne wieszaki na kask i kurtkę, mała rzecz, a jak bardzo potrzebna.
W tak dobrze wyposażonej myjni oczywiście nie zabrakło stanowisk z odkurzaczami.

Myjnia bezdotykowa CzęstochowaCzęstochowa
Myjni w Częstochowie przy ulicy Sieroszewskiego, nie sposób nie zauważyć.
Inwestor dołożył wszelkich starań, aby klienci łatwo trafili na miejsce.
A warto, bo ten 5-stanowiskowy kompleks jest zaopatrzony we wszystko, co niezbędne do pielęgnacji pojazdów.
Wysokociśnieniowe mycie szamponem, szczotką z pianą aktywną, płukanie wodą demineralizowaną, woskowanie i nabłyszczanie. Do tego wygodne stanowiska odkurzania.
Odpowiednie przyłącze komputerowe umożliwia stałe monitorowanie funkcjonowania urządzeń, zmianę parametrów pracy myjni, a także nadzorowanie obrotów.
Pneumatyczny system poboru monet zapewnią wygodę i bezpieczeństwo. Monety automatycznie trafiają ze stanowisk, bezpośrednio do sejfu.

Myjnia bezdotykowa PiszPisz
Jedna myjnia to za mało. Do takiego wniosku doszedł inwestor w miejscowości Pisz, który posiadając już myjnię 2-stanowiskową, zdecydował się na kolejną w tej samej lokalizacji. Mieliśmy przyjemność realizować obie inwestycje. Starsza myjnia, modułowa sąsiaduje obecnie z nową, kontenerową myjnią 5-stanowiskową. Myjnia z zewnętrznym, niezadaszonym stanowiskiem, proponuje użytkownikom 6 programów mycia. Cztery podstawowe, z nabłyszczaniem, a dodatkowo szczotkę z pianą aktywną i mycie felg.
Na myjni mile widziani są rowerzyści i motocykliści. Właśnie dla nich stanowiska są zaopatrzone w specjalne uchwyty, wieszaki i podstawy pomocne przy myciu bezdotykowym.
Dla komfortu klientów, na każdym stanowisku zainstalowano uniwersalny system płatności bezgotówkowej.

Myjnia bezdotykowa Borek StaryBorek Stary
Myjnia samoobsługowa, 3-stanowiskowa, w konfiguracji 2+1. Kolejna myjnia, której urządzenia technologiczne zostały umieszczone w budynku, nieco oddalonym od stanowisk. Każde stanowisko dodatkowo wyposażono w szczotkę z delikatnym włosiem,
a także we wstępny oprysk chemiczny.
Właściciel nie musi obawiać się strat z powodu kradzieży monet. Dzięki systemowi odsysania monet wszystkie trafiają prosto do sejfu, znajdującego się w odizolowanym pomieszczeniu w budynku.

Myjnia TIR PniewyPniewy
W sierpniu 2017, w Pniewach, przy stacji paliw APOLLO oddaliśmy do użytku nową myjnię do samochodów ciężarowych. Jest to nowoczesny 3-szczotkowy portal myjący firmy ISTOBAL, model PROGRESS, dedykowany również do mycia samochodów dostawczych i autobusów. Umożliwia sprawne i dokładne czyszczenie pojazdów. W ofercie poza klasyczną ofertą, mycie wstępne i woskowanie.

Myjnia autobusowa Piotrków TrybunalskiPiotrków Trybunalski
W MZK w Piotrkowie Trybunalskim uruchomiliśmy dwu-szczotkową, przejazdową myjnię autobusową model PX. Producentem myjni jest firma Istobal. Autobusy myte są w systemie „STOP&GO”. Urządzenie nie potrzebuje znacznej przestrzeni i długiego czasu instalacji. Tą skuteczną w działaniu, a przy tym niedrogą myjnię można zainstalować nawet w krótszych halach. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla zajezdni szczególnie w mniejszych miastach.

Myjnia bezdotykowa OlesnicaOleśnica
Na terenie oczyszczalni ścieków w Oleśnicy, zainstalowaliśmy 1-stanowiskową myjnię BASIC 1100. Urządzenie jest wykorzystywane do mycia pojazdów opuszczających kompleks. Oferuje 4 programy: mycie wysokociśnieniowe z szamponem, mycie szczotką z pianą aktywną, płukanie i woskowanie.
Zakres obrotu ramion mocowanych na bramce ma pełne 360°. Gwarantuje to wygodne dotarcie strumieniem wody oraz szczotką do wszelkich zakamarków pojazdu. Idealne do mycia pojazdów specjalnych o nietypowych kształtach.

Mobilna szczotka GoleniówGoleniów
W Goleniowie, w jednej z firm dysponującej własnymi samochodami ciężarowymi, uruchomiliśmy urządzenie MONO-ROLL. To nasza pierwsza w Polsce instalacja, tej nowej mobilnej myjni firmy Istobal. Jest ona wprost idealna dla firm posiadających mniej liczną flotę samochodów dostawczych, ciężarowych lub autobusów.
Głównym elementem myjącym jest obrotowa, pionowa szczotka z własnym napędem i zbiornikiem wody. Mycie może odbywać się wewnątrz budynku lub na zewnątrz, gdyż MONO-ROLL nie potrzebuje stałego zasilania, ani przyłącza wody.

Myjnia automatyczna SkwierzynaMyjnia bezdotykowa SkwierzynaSkwierzyna
W Skwierzynie, przy stacji paliw Pieprzyk oddaliśmy do użytku automatyczną, 3-szczotkową myjnię firmy Istobal. Jest to cieszący się znacznym uznaniem klientów, model M'NEX 22 z opcją mycia ciśnieniowego. Obok myjni portalowej uruchomiliśmy też 1-stanowiskową myjnię bezdotykową BASIC. To gorącowodna myjnia z pełną ofertą 5-programów. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby obie myjnie zaczęły funkcjonować jeszcze przed świętem -1 listopada. Było warto. Znacząca ilość klientów w pełni uzasadniła inwestycję w obie myjnie.

Myjnia bezdotykowa ZarzeczeZarzecze
Właściciel nowo budowanej stacji paliw w Zarzeczu wzbogacił swoją inwestycję o samoobsługową myjnię bezdotykową.
2-stanowiskowa myjnia kontenerowa z możliwością mycia wyższych pojazdów na stanowisku zewnętrznym. Wśród opcji dodatkowych wstępny oprysk chemiczny i piana aktywna ze szczotką. Bogate wyposażenie – 6 programów mycia i elegancki wygląd spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów.
Ponadto stanowisko czyszczenia wnętrz, z odkurzaczem i trzepakiem do dywaników zostało wyposażone w cyfrowy dystrybutor powietrza — SULTOF DIGITAL.

Myjnia bezdotykowa GogolinGogolin
Współpraca przy realizacji pierwszej myjni bezdotykowej w Chruścicach zaowocowała kolejną inwestycją. W Gogolinie w połowie grudnia uruchomiliśmy następną, tym razem 4-stanowiskową, z własną zabudową klienta. Dobra lokalizacja to gwarancja sukcesu. Myjnia w Gogolinie stanęła w pobliżu marketu. Zewnętrzne, odkryte stanowisko przeznaczone dla samochodów dostawczych to stały i pewny dochód.
W ofercie: mycie zasadnicze gorącą, zmiękczoną wodą z szamponem, płukanie, woskowanie i nabłyszczanie z wodą demineralizowaną. Jako dodatkowe: chemiczne mycie wstępne i mycie pianą aktywną z użyciem szczotki.
Uzupełnieniem jest stanowisko z odkurzaczem dwustanowiskowym — SULTOF DUO i innymi akcesoriami do czyszczenia wnętrza pojazdu.