Polski English French German Russian

Rok 2017 cz.1

22 Grudzień, 2017 - 13:26 -- admin
Hala myjni

Początek roku 2017 zaowocowały otwarciem wielu myjni ku uciesze naszych Klientów i naszej. Prezentujemy najciekawsze realizacje.

 

Myjnia tunelowa WawerMyjnia tunelowa WawerWarszawa
Początek roku zaowocował uruchomieniem myjni tunelowej, z bogatym parkiem samoobsługowych urządzeń dodatkowych.
Zadaszone stanowisko ciśnieniowego mycia wstępnego, umieszczone jest przed wjazdem do budynku myjni. 17-metrowy tunel z portalem wjazdowym ze stali nierdzewnej wyposażony w szereg modułów: myjących, płuczących, polerujących i suszących.
Siedem szczotek, wszystkie pokryte miękkim włosiem, piankowym. Oscylacyjne mycie ciśnieniowe boków i góry oraz mycie podwozia.
Myjnia pracuje w zamkniętym obiegu wody.

Urządzenia samoobsługowe WawerUrządzenia samoobsługowe WawerWśród urządzeń samoobsługowych do czyszczenia wnętrza pojazdu: dwa odkurzacze dwustanowiskowe — SULTOF DUO z trzepakami; urządzenie do prania tapicerki i automat do czyszczenia dywaników samochodowych.

Myjnia SkierniewiceMyjnia automatyczna SkierniewiceSkierniewice
Dwie myjnie bramowe: do samochodów osobowych i ciężarowych.
Mniejsza myjnia to cieszący się największą popularnością wśród myjni bramowych, myjnia ISTOBAL, model M'NEX 22.
Myjnia wyposażona w przyłącze komputerowe IW MANAGER, dzięki któremu właściciel ma „na odległość”, wgląd w parametry myjni. Bogatą bibliotekę standardowych programów mycia, w tym mycie kół i woskowanie uzupełnia: oscylacyjne mycie ciśnieniowe i mycie podwozia.

Myjnia Tir SkierniewiceMyjnia do samochodów ciężarowych to myjnia TYTAN.
3-szczotkowa myjnia, z myciem wstępnym przy użyciu preparatów chemicznych oraz  myciem wysoko-ciśnieniowym i woskowaniem. W ofercie jest również mycie podwozia.
Obie myjnie działają w zamkniętym obiegu wody.
Przy myjni znajdują się dwa stanowiska odkurzania, z odkurzaczem SULTOF DUO w wersji Standard PLUS.

Myjnia bezdotykowa PępowoPępowo
To już z kolei trzecia realizacja Inwestora z Pępowa, przy współpracy z firmą SULTOF. W 2008 roku postawiliśmy myjnię bramową ISTOBAL model M9+, następnie w 2015 jednostanowiskową, samoobsługową myjnię BASIC, a w bieżącym roku, kolejne dwie gorąco-wodne myjnie BASIC. W przypadku tej ostatniej realizacji, szafy z urządzeniami myjni umieszczone są wewnątrz sąsiadującego z myjnią budynku. Na stanowiskach mycia  są jedynie ramiona z lancami i szczotkami oraz panele wyboru programów.

Myjnia bezdotykowa GrybówGrybów
W Grybowie postawiliśmy bezdotykową, 3 - stanowiskową, myjnię samoobsługową. Jest to klasyczna myjnia modułowa-2+1. Stanowisko zewnętrzne jest bez zadaszenia, za to z wysokim wysięgnikiem. Na stanowisku odkrytym mogą być myte pojazdy ponadgabarytowe. Myjnia oferuje 6 programów: zasadnicze mycie szamponem z wykorzystaniem podgrzanej wody zmiękczonej, płukanie wodą czystą z sieci, konserwujące woskowanie, również z wodą zmiękczoną i nabłyszczanie z wodą demineralizowaną. Dodatkowymi programami, jakie oferuje myjnią, są: oprysk chemiczny i oprysk felg.

Myjnia autobusowa WarszawaWarszawa
Zainstalowana w bazie autobusowej w Warszawie, a dokładniej w Powsinie,
czteroszczotkowa myjnia przejazdowa do potokowego mycia autobusów. Myjnia produkcji firmy ISTOBAL, model HWD300. Współpracująca z zamkniętym obiegiem wody.

Urządzenia samoobsługowe BarcianyBarciany
W woj. warmińsko-mazurskim w miejscowości Barciany, przy stacji paliw uruchomiliśmy kolejną gorąco-wodną myjnię BASIC. Myjnia z wydajnymi systemy uzdatniania wody oferuje pięć programów: mycie zasadnicze z szamponem, mycie pianą aktywną przy wykorzystaniu szczotki, płukanie, woskowanie i nabłyszczanie -z wodą demineralizowaną. Klienci chętnie korzystają z myjni i z możliwości odkurzania wnętrz samochodów.
Na stanowisko odkurzania uruchomiliśmy nasz jednostanowiskowy odkurzacz SULTOF MONO Standard, wyposażony w wytrzymałą turbinę indukcyjną.