Polski English French German Russian

Podsumowanie początku roku 2016

12 Sierpień, 2016 - 22:27 -- admin
Myjnia bezdotykowa

Początek roku 2016 i końcówka 2015 przyniosły nam bardzo dużo pracy i zaowocowały otwarciem wielu myjni ku uciesze naszych Klientów i naszej. Prezentujemy najciekawsze realizacje.

 

Myjnia bezdotykowa PępowoPępowo
W Pępowie została oddana do użytku myjnia 1-stanowiskowa. Jest to myjnia BASIC posiadająca 5 programów mycia, w tym mycie szamponem oraz pianę aktywną ze szczotką. Auto można też nawoskować i spłukać wodą demineralizowaną. Łatwość mycia pojazdu zapewnia przestrzeń „otwartego” stanowiska mycia.

Myjnia ciężarowa Tomaszów MazowieckiTomaszów Mazowiecki
W Tomaszowie Mazowieckim została oddana do użytku kolejna myjnia do samochodów ciężarowych i autobusów TYTAN SWT 430 produkowana przez firmę Sultof. Myjnia funkcjonuje w nowo wybudowanym obiekcie. Zainstalowana przez naszą firmę myjnia TYTAN posiada bardzo bogate wyposażenie z opryskiem chemicznym, myciem ciśnieniowym, woskowaniem i myciem podwozia. Wyposażona jest w nowoczesny panel sterowniczy z wyświetlaczem touch-screen, służący do ustawiania parametrów mycia. Z myjnią współpracuje urządzenie zamkniętego obiegu wody Bioclean OZW20SD. Na stanowisku mycia zainstalowany został również wózkowy system domywania ręcznego zasilany agregatami wysokociśnieniowymi. Myjnia TYTAN, jako najlepsze urządzenie na rynku, cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem Klientów, doceniających jej trwałość i niezawodność.

Myjnia bezdotykowa SosnowiecSosnowiec
W Sosnowcu uruchomiliśmy kolejną myjnię samoobsługową. Tym razem jest to myjnia kontenerowa 5-stanowiskowa z jednym stanowiskiem odkrytym z masztem i platformą do mycia aut o większych gabarytach. Myjnia wyposażona jest w 5 programów mycia: mycie zasadnicze gorącą wodą z szamponem, płukanie czystą wodą z sieci, woskowanie polimerem z wodą zmiękczoną i nabłyszczanie wodą demineralizowaną a dodatkowo program ze szczotką z pianą aktywną. Na każdym stanowisku znajdują się uchwyty do mycia dywaników. Obok myjni znajduje się odkurzacz dwustanowiskowy, za pomocą którego możemy posprzątać nasze auto.

Myjnia bezdotykowa SzprotawaSzprotawa
W Szprotawie przy sklepie Intermarche uruchomiliśmy nową myjnię samoobsługową. Jest to kolejna myjnia oddana do użytku przez firmę Sultof dla grupy Muszkieterów. Tym razem jest to myjnia kontenerowa 3-stanowiskowa z wizualizacją typową dla grupy ITM. Myjnia wyposażona jest w najnowocześniejszy moduł myjniowy AVANT. Klienci do dyspozycji mają 6 programów mycia: mycie zasadnicze gorącą wodą z szamponem, płukanie wodą czystą z sieci, woskowanie polimerem z wodą zmiękczoną i nabłyszczanie wodą demineralizowaną a dodatkowo myjnia posiada program: wstępnego mycia chemicznego oraz szczotkę z pianą aktywną. Na każdym stanowisku znajdują się uchwyty do mycia dywaników. Płatność za mycie może być dokonywana przy pomocy monet oraz impulsów z karty/klucza – wcześniej zakupionych i nagranych u pracownika sklepu Intermarche.

3 Myjnie bezdotykowe3 myjnie w okolicy Jeleniej Góry
Na początku lutego br. uruchomiliśmy 3 myjnie samoobsługowe dla jednego klienta koło Jeleniej Góry. Są to myjnie kontenerowe 2-stanowiskowe wykonane w typowej dla Sultof kolorystyce i wizualizacji. Myjnie znajdują się na terenie stacji paliw. Jedno stanowisko z masztem, doskonale sprawdza się przy myciu wysokich pojazdów, jak również aut o większych gabarytach. Myjnie wyposażone są w najnowocześniejszy moduł myjniowy AVANT. Klienci do dyspozycji mają aż 7 programów mycia: mycie zasadnicze — gorącą wodą z szamponem, płukanie wodą czystą z sieci, woskowanie polimerem z wodą zmiękczoną i nabłyszczanie wodą demineralizowaną a dodatkowo myjnie posiadają program: wstępnego mycia chemicznego, szczotkę z pianą aktywną i oprysk felg. Na każdym stanowisku znajdują się uchwyty do mycia dywaników. Płatność za mycie może być dokonywana przy pomocy monet oraz żetonów.

Myjnia bezdotykowa Mała WieśMała Wieś
W miejscowości Mała Wieś w pobliżu Wyszogrodu została oddana do użytku myjnia 2-stanowiskowa. Realizacja jest o tyle nietypowa, że stanowiska mycia zostały rozdzielone i umieszczone stycznie do budynku warsztatowego. Wewnątrz znajduje się również maszynownia z technologią myjni. Wiatę wykonywał inwestor, a Sultof dostarczył i zainstalował technikę myjącą. Myjnia posiada 4 podstawowe programy mycia plus program dodatkowy — piana aktywna i szczotka.

Myjnia bezdotykowa LeliceLelice
W Lelicach koło Sierpca zainstalowaliśmy dla firmy Mega myjnię 3-stanowiskową z jednym stanowiskiem otwartym. Myjnia wraz z odkurzaczem DUO i dystrybutorem powietrza została zainstalowana na należącej do firmy Mega stacji Orlen. Myjnia jest przykładem typowej konfiguracji stanowisk i wizualizacji oferowanej przez Sultof ze skrajnym niezadaszonym kontenerem, czerwonym wyklejonym otokiem, kolorowymi banerami oraz podświetlanym kasetonem N'JOYWASH. Myjnia oferuje 5 programów mycia z pianą aktywną i szczotką.

Myjnia bezdotykowa JabłonowoJabłonowo
Najświeższa realizacja naszej firmy to myjnia 3-stanowiskowa, którą oddaliśmy pod Warszawą w miejscowości Jabłonowo. Jest to myjnia 3-stanowiskowa, w tym stanowisko odkryte wysokich pojazdów. Oprócz 4 standardowych programów mycia, myjnia oferuje również sezonowy oprysk chemiczny, mycie felg oraz szczotkę z pianą aktywną. Obiekt został wykonany w typowej wizualizacji Sultof ze skrajnym niezadaszonym kontenerem, czerwonym wyklejonym otokiem, kolorowymi banerami oraz podświetlanym kasetonem N'JOYWASH.