Polski English French German Russian

Nowa myjnia bezdotykowa w Trzebini

4 Styczeń, 2013 - 10:11 -- admin
Nowa myjnia bezdotykowa w Trzebini

W Trzebini, miało miejsce otwarcie nowej 4-stanowiskowej samoobsługowej myjni bezdotykowej Istobal dostarczonej i zainstalowanej przez firmę Sultof.

Doskonały wybór właściciela w trosce o zadowolenie i wygodę klientów zaowocował powstaniem myjni, która będzie cieszyła się dużym powodzeniem kierowców.

Obecnie myjnia oferuje 4 programy: mycie zasadnicze, płukanie, osuszanie i nabłyszczanie.

Klienci mogą dowolnie wybierać sposób płatności za usługę, gdyż myjnia wyposażona jest nie tylko w elektroniczny, bezgotówkowy system płatniczy Euro-Key, ale również w rozmieniarkę banknotów. Możliwe jest też wydrukowanie paragonu potwierdzającego płatność. Stanowisko zewnętrzne wyposażone jest w specjalną dwustronną platformę ułatwiającą skuteczne mycie wysokich pojazdów.

Z uwagi na zastosowanie pomp dwubiegowych, co jest już tradycją w myjniach Sultof, możliwe jest zminimalizowanie zużycia wody i środków chemicznych przy zastosowaniu niskiego ciśnienia w trakcie woskowanie i płukania końcowego. Świadczy to o ekologicznym i ekonomicznym charakterze myjni.

Myjnia posiada również udogodnienia uwzględniające komfort właściciela inwestycji, który zabezpieczył dochód w gotówce inwestując w pneumatyczny pobór monet. Stały nadzór umożliwia system IW MANAGER – który pozwala na komunikację w celu np.: kontroli stanu urządzenia, zmiany parametrów pracy urządzenia, czy też sprawdzania obrotów.