Polski English French German Russian

Myjnie ciężarowe i przemysłowe

Myjnia ciężarowa Tytan

Myjnia ciężarowa TYTAN

Myjnia TYTAN TWS430 do samochodów ciężarowych i autobusów to w pełni zautomatyzowany samojezdny portal mogący służyć również do mycia mniejszych samochodów, zaprojektowany w oparciu o obowiązujące trendy i sprawdzone rozwiązania konstrukcyjne.

Myjnia ciężarowa Tytan Tandem

Myjnia ciężarowa TYTAN Tandem

Myjnia tandemowa Tytan, to kolejna wersja znanego już na rynku urządzenia do mycia samochodów ciężarowych i autobusów. Przeznaczona jest do miejsc, gdzie wymagane jest mycie dużej liczby pojazdów w krótkim czasie – jak np. przedsiębiorstwa komunikacji miejskiej. Jest to urządzenie nowoczesne, zaprojektowane w oparciu o obowiązujące trendy i sprawdzone rozwiązania konstrukcyjne.

Myjnia ciężarowa Heavy Wash Progress

Myjnia ciężarowa Istobal Heavy Wash Progress

Myjnia portalowa Heavy Wash Progress to nowa automatyczna myjnia do samochodów ciężarowych i autobusów. Jest to nowoczesny w pełni automatyczny portal trzyszczotkowy przystosowany do mycia wszystkich typów samochodów ciężarowych i autobusów, a także samochodów dostawczych i osobowych.

Myjnia ciężarowa PX

Myjnia ciężarowa Istobal PX

Jest to urządzenie stacjonarne myjące pojazdy w trakcie ruchu. Jednak w odróżnieniu od KLASYCZNYCH myjni przejazdowych myje nie tylko autobusy, a więc pojazdy o zamkniętych regularnych kształtach, ale również wszelkiego typu samochody ciężarowe – podobnie jak myjnie bramowe, a dodatkowo posiada funkcję tzw. domywania przodu i tyłu pojazdu.

Myjnia przejazdowa do autobusów Istobal 4HWD300

Myjnia przejazdowa do autobusów Istobal 4HWD300

Myjnia przejazdowa do autobusów Heavy Wash Drive Through jest to nowy kompaktowy model myjni przejazdowej do mycia flot autobusowych.

Przy projektowaniu tej myjni autobusowej wzięto pod uwagę specyficzne potrzeby firm zajmujących się transportem publicznym: wytrzymała konstrukcja zajmująca możliwie niewielką przestrzeń i możliwość szybkiego mycia zróżnicowanej floty.

System mycia ciśnieniowego 4HWR100

System mycia ciśnieniowego Istobal 4HWR100

System rotacyjnego mycia pojazdów ciężarowych znajduje zastosowanie w myciu pojazdów o nieregularnych kształtach, takich jak: śmieciarki, szambiarki, pojazdy budowlane, wywrotki itp., ale również np. lokomotywy oraz do mycia wstępnego standardowych pojazdów przed myciem szczotkowym.