Polski English French German Russian

Myjnie bezdotykowe

Myjnia bezdotykowa AVANT

Myjnia bezdotykowa AVANT - modułowa i kontenerowa

Nowe moduły myjniowe Istobal N´JOYWASH AVANT stanowią nową generację najbardziej zaawansowanych myjni na rynku. Rozwiązania techniczne, dostępne opcje i programy mycia, nie tylko przyczynią się do maksymalizacji zysków, ale uczynią z twojej myjni bezdotykowej coś więcej – prawdziwe AUTO SPA!

Myjnia bezdotykowa BASIC CA1100 zimnowodna

Myjnia bezdotykowa BASIC CA1100 zimnowodna

Najprostsza technologicznie myjnia bezdotykowa. Myjnie tego typu przeznaczone są do samodzielnego mycia pojazdów przy użyciu zimnej wody ze środkiem chemicznym, podawanej pod wysokim ciśnieniem (100 bar) albo kombinowanego mycia z użyciem wysokiego ciśnienia i szczotki. Oprócz programów mycia klient ma do dyspozycji również płukanie i woskowanie.

Myjnia bezdotykowa BASIC CA1500 gorącowodna

Myjnia bezdotykowa BASIC CA1500 gorącowodna

Bardziej zaawansowana technologicznie w porównaniu do BASIC'a zimnowodnego myjnia bezdotykowa, wykorzystująca do procesu mycia ciepłą wodę. Do podgrzewania wody służą dwa bojlery elektryczne o mocy 4kW każdy.

Myjnia bezdotykowa 4CA2100

Myjnia bezdotykowa BASIC 4CA2100

Myjnia samoobsługowa, bezdotykowa BASIC 4CA2100 należy do segmentu N'JOY WASH PACK N'JOY WASH PACK

Jest to myjnia ciepłowodna, w której zamiast bojlerów pojemnościowych, do produkcji ciepłej wody zastosowano podgrzewacz przepływowy o mocy 6 kW.

Myjnia bezdotykowa MODULBOX

Myjnia bezdotykowa MODULBOX

Myjnie bezdotykowe serii Modulboxsą w pełni profesjonalnymi konstrukcjami modułowymi o zwiększonej przestrzeni na technologię mycia w stosunku do serii CB. Przeznaczone są do samodzielnego mycia pojazdów przy użyciu zmiękczonej wody ze środkiem chemicznym podawanej pod wysokim ciśnieniem (100-120 bar) albo kombinowanego mycia z użyciem wysokiego ciśnienia i szczotki.

Myjnia bezdotykowa kontenerowa

Myjnia bezdotykowa kontenerowa

W myjni bezdotykowej kontenerowej urządzenia znajdują się w kontenerze lub innym zaadoptowanym do tego celu pomieszczeniu technicznym. To najbardziej zaawansowany technologicznie rodzaj myjni bezdotykowej. Swoboda rozmieszczenia urządzeń w kontenerze technicznym pozwala na zastosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych m.in. odzysku wody, systemów solarnych etc.