Polski English French German Russian

Nowości

W ostatnim czasie wprowadziliśmy do sprzedaży kilka nowych urządzeń, systemów oraz programów mycia charakteryzujących się nowatorskimi rozwiązaniami, które umacniają naszą pozycję Lidera na rynku myjni samochodowych w Polsce.

Nowy system szczotek do myjni automatycznych - LINK-IT

Logo Link-it to system łatwego i szybkiego montażu szczotek w myjniach automatycznych, pozwalający na łączenie różnych materiałów w ramach pojedynczego segmentu. Element montażowy składa się z dwóch części łączonych na zatrzask. Podczas gdy materiał szczotki ulega zużyciu i jest wymieniany lub przekładany, element montażowy jest stały i można go używać wielokrotnie.

QR kod na myjniach

Istobal rozpoczął oznakowywanie swoich myjni automatycznych kodem QR (Quick Response Code). Dzięki temu, łatwiejsza będzie identyfikacja urządzenia w firmowym serwisie IstoSAT oraz dostęp, dzięki nowemu CRM do wszystkich danych związanych z pracą urządzenia. Tym samym dział IT otwiera nowe możliwości wdrażając najnowsze technologie, pozwalające uzyskać dane za pośrednictwem aplikacji mobilnych.

SmartFlow - nowe suszarki w myjniach automatycznych

Istobal wprowadził nowe suszarki w myjniach automatycznych, które zmniejszają zużycie energii o 53 % i redukują poziom hałasu o 10 decybeli. Firma z Walencji zaadaptowała technologię, która jest znana w takich zastosowaniach jak pompy wodne i systemy chłodzenia. W technologi przepływu krzyżowego obecnie stosowane turbiny odśrodkowe zostały zastąpione przez turbiny podłużne.

Nowa opcja wyglądu myjni portalowych

Dla myjni automatycznych, które kupowane są z obudową podstawową typu CUBIC - dostępna jest już nowa wizualizacja o nazwie PIXEL. Oklejenie występuje w wersji czerwonej oraz niebieskiej, co daje możliwość najlepszego dopasowania konstrukcji do koloru szczotek. W przypadku nowej wizualizacji możliwa jest instalacja lamp LED informujących o fazach mycia.

Nowy moduł szczotkowy w myjniach tunelowych

Firma Istobal potwierdzając swoją pozycję lidera na rynku, wprowadził kolejną innowację  dotyczącą myjni tunelowych. Nowy moduł szczotkowy składający się ze szczotki poziomej i dwóch wychylnych ma dwojakie zastosowanie. Wyposażony w szczotki LINK-DRYER, przeznaczony jest usuwania kropel wody, które mogłyby pozostać na samochodzie po procesie suszenia. Moduł umieszczany jest wówczas na wyjeździe z myjni.

Nowa opcja wychylna szczotka pozioma w myjniach tunelowych

Myjnie tunelowe firmy Istobal od lat należą do wyróżniających się produktów na rynku. Obecnie jakość mycia jest jeszcze lepsza, dzięki nowemu rozwiązaniu, które polega na wychyleniu szczotki poziomej, która dłużej pozostaje w kontakcie z tylną szybą i tyłem  pojazdu. Rozwiązanie to sprawdza się szczególnie przy długich instalacjach, gdzie pojazdy przesuwane są przez myjnię z dużą szybkością.

Nowa opcja mycia ciśnieniowego dla myjni tunelowych

W marcu firma Istobal wprowadziła nowe rozwiązanie przeznaczone do myjni tunelowych. Jest to wolnostojąca bramka wysokociśnieniowa.  Na bramce zamontowany jest układ pięciu wysokowydajnych dysz - trzy na górze i po jednej bocznej, zamontowanych na obrotowych podstawach dając bardzo wysoką skuteczność czyszczenia. Dysze skierowane są w kierunku przeciwnym do ruchu pojazdu i poruszają się z boku na bok i góra – dół, pokrywając swoim zasięgiem całość pojazdu. Układ zasilany jest pompą 80 bar o mocy 12 kW i wydatku 84 l/min.

Nowa linia terminali płatniczych

Są to moduły służące dokonywaniu płatności za mycie na myjniach bezdotykowych. Występują w trzech wariantach – wiszący, na podstawie oraz narożne w osłonie słupa. Nową linię terminali charakteryzują następujące elementy:

  • Nowy atrakcyjny wygląd, w pełni wodoszczelny

  • Składany panel przedni

  • Możliwość dostosowania koloru pokrywy

Strony