Polski English French German Russian

Myjnia bezdotykowa Pilica

19 Kwiecień, 2019 - 15:37 -- admin
Myjnia bezdotykowa Pilica

Myjnia przychylna motocyklistom
Na początku stycznia 2019 uruchomiliśmy bezdotykową, 2-stanowiskową myjnię samoobsługową w miejscowości Pilica.
Myjnia z technologią Istobal oferuje pakiet 6 programów, z myciem chemicznym i myciem szczotką.

Na uwagę zasługuje wyposażenie myjni w pełen komplet urządzeń dodatkowych. Prócz standardowego odkurzacza i trzepaka do dywaników są także: kompresor — SULTOF DIGITAL z manometrem elektronicznym i funkcją preselekcji oraz suszarka samoobsługowa, również produkt SULTOF.

Dzięki suszarce można dokładnie usunąć wodę pozostałą na samochodzie, co ma istotne znaczenie, gdyż do mokrej powierzchni brud szybko przywiera i to zaraz po wyjeździe z myjni. Wysuszony pojazd jest dłużej czysty i błyszczący, a użytkownik zadowolony z efektu swojej pracy. Dlatego właśnie myjnie z suszarkami mają więcej klientów. Dużą popularnością cieszą się zwłaszcza wśród motocyklistów i właścicieli skuterów. Nareszcie po umyciu można dokładnie i sprawnie wysuszyć pojazd i to bez konieczności używania ręczników papierowych.

Myjnia w Pilicy jest zdecydowanie przyjazna właścicielom jednośladów. Stanowiska myjni są zapatrzone w specjalne, stalowe podstawy wmontowane w kratki odpływowe na podłogach stanowisk. Ułatwia to wygodne i stabilne ustawienie pojazdu.